EasyRentalsil on kinnisvarahalduse kogemusi alates 2016. aastast

EasyRentalsi eesmärgiks on kokku viia üürikodu pakkuja ja soovija.
Meil on kinnisvara halduse kogemus alates 2016. aastast, igakuises juhtimises üle 100 pikaajalise ja 50 lühiajalise üüripinna Tallinnas ja Tartus. Aitame leida pikaajalisele üürikorterile sobiva üürniku, tegeledes sealjuures kõikide haldustegevustega korteri kuulutamisest kuni väljakolimiseni. Lühiajalise üüri puhul pakume terviklahendust külalise saabumisest kuni suurepärase hinnanguni lahkudes.

Kui oled üürikodu otsingul, siis meie valikus on midagi igale maitsele – modernsed kesklinna loftid jõusaali, kinoruumi, päikeseterrassi ja kohvikutega või üüritoad ühiskorterites ülikooli ja kesklinna vahetus läheduses. Meeldejäävaks kogemuseks võib saada kodu kolme korrusega villas, mille juurde kuulub saun, bassein, grillpaviljon, kümblustünn. Kui aga olulisel kohal on privaatsus ja ümbritsev loodus, siis sobivad hästi suure rohelise aiaga armsad Skandinaavia stiilis terrassiga õuemajad. Võta meiega ühendust, räägime eesti, vene ja hispaania keeles ning meil on üürnikke üle kogu maailma!

130+

üüripindaIgakuises halduses üle 100 pikaajalise ja 50 lühiajalise üüripinna Tallinnas ja Tartus

8+

aastat kogemustEasyRentalsil on kinnisvarahalduse kogemusi alates 2016. aastast

2800+

ruutmeetritElupindadena on valikus loft stiilis korterid läbi kahe korruse, jagatud ühisruumidega toad villas või kesklinna korterites, stuudiokorteri stiilis terrassiga õuemajad või hotelli stiilis toad koos isikliku köögi ja vannitoaga.

Meeskond

Kristjan Oinus

Tegevjuht +372 5557 8443 kristjan@easyrentals.ee

Regina Malk

Tallinna haldur +37254490990 regina@easyrentals.ee

Robert Kirillov

Tallinn-Tartu kinnisvarahaldur +3725026202 robert.kirillov@gmail.com

Pirgit Kissa

Tartu haldur +37254490862 pirgit@easyrentals.ee